Rozwiązania dla właściciela

1. Weryfikacja najemcy

Weryfikuj najemców i ogranicz ryzyko wynajmu

Weryfikuj najemców i ogranicz ryzyko wynajmu. Postaw na szybki proces weryfikacji (nawet 3 min) i zapomnij o samodzielnym sprawdzaniu najemców. Uchroń się przed niewypłacalnością lokatora oraz kłopotami ze ściągnięciem należności. Zyskaj pewność wynajmu dzięki danym z zaufanych instytucji i podejmij świadomą decyzję.

 

2. Ochrona od niezapłaconego czynszu i odszkodowanie w razie przerwy w najmie

Zyskaj gwarancję płatności czynszu i ochronę prawną dzięki ubezpieczeniu od ryzyk wynajmu

Otrzymujesz ochronę dochodu najmu, gdy najemca spóźnia się z opłacaniem czynszu dłużej niż 30 dni (do wysokości 3-miesięcznego czynszu, max. 9 tys, zł). Jeśli lokal zostanie uszkodzony i niezdatny do zamieszkania przez najemcę, możesz liczyć na rekompensatę czynszu (do wysokości 3-miesięcznego czynszu, max.9 tys.zł)

 

3. Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ubezpieczając swoje mieszkanie lub dom, nie tylko zabezpieczasz sam lokal lub budynek, ale także wszystkie przedmioty, które w nim się znajdują, czyli Twoje ruchomości domowe. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem nieruchomości, która jest ubezpieczana, czy wynajmujesz ją komuś, zapewnimy Ci najszerszy zakres ochrony przed różnymi ryzykami, z wyjątkiem tych, które są wyłączone z polisy.