O nas

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem mieszkaniami i pokojami na wynajem w Bydgoszczy. Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z najmem i ograniczamy ryzyko najmu do minimum. Nasi klienci, to osoby które chcą zarabiać na wynajmie mieszkań, bez angażowania się w ten proces. Grono z nich nie mieszka w Bydgoszczy, inni są zbyt zajęci lub obawiają się kłopotów z najemcami. Korzystanie z naszych usług pozwala im zaoszczędzić czas, wyeliminować problemy związane z najmem i osiągać regularne przychody z najmu. Dla nas - bezpieczeństwo wynajmu, brak pustostanów, maksymalizacja zysku dla właściciela oraz zadowolenie najemcy - są priorytetem.

Przykładamy ogromną wagę do weryfikacji i selekcji najemców. Dodatkowo, w celu ograniczenia ryzyka zniszczeń, zwracamy baczną uwagę na to, czy jest to osoba paląca, posiadająca zwierzęta itp. Nieruchomości oddane nam pod opiekę zawsze są starannie przygotowywane do najmu (home-staging), dzięki czemu wyróżniają się na rynku nieruchomości i szybko znajdują najemców. Aktualne oferty wynajmu pokoi i mieszkań publikujemy w mediach społecznościowych oraz w popularnych serwisach internetowych.

Początki firmy, jako jednoosobowej działalności gospodarczej, sięgają roku 2014r. Decyzję o przekształceniu działalności w spółkę z o.o. podjęliśmy w 2018r. Wzięliśmy pod uwagę także zmianę nazwy firmy. W ten sposób powstała INNESTA Sp. z o.o. Nazwa nie jest przypadkowa. To ważna obietnica w komunikacji, akcentująca główną biznesową oś, którą stanowią zarządzanie najmem, home staging i inwestycje.

Kadrę zarządzającą firmą tworzą:

PIOTR ROGAŃSKI - PREZES ZARZĄDU

piotr_roganski

Inwestor na rynku nieruchomości. Pasjonat motoryzacji, kolekcjoner samochodów - klasyków. Wynajmuje mieszkania własne oraz zarządza mieszkaniami klientów. Posiada szerokie doświadczenie w inwestowaniu, remontowaniu i wynajmowaniu nieruchomości. Uczestnik szkoleń i prelekcji prowadzonych m.in. przez Stowarzyszenie "Mieszkanicznik" i Stowarzyszenie Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw. Członek Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". W firmie nadzoruje zespół odpowiedzialny za bieżącą obsługę mieszkań i pokoi na wynajem.

Mówi o sobie:

„Przyjemność sprawia mi kontakt z drugim człowiekiem. Wyjątkowo cenię sobie współpracę z młodymi najemcami. Lubię osobiście prezentować mieszkania i zawierać umowy najmu.”

Alicja Rogańska – Wiceprezes Zarządu

alicja_roganska

Specjalizuje się w rozwiązywaniu prawnych zagadnień dotyczących najmu i działaniach marketingowych. Wieloletni praktyk na rynku wynajmu krótkoterminowego. Pasjonatka rozwoju osobistego i biznesowego. Stale doskonali swoją wiedzę poprzez uczestniczenie w warsztatach i szkoleniach branżowych. Członek Stowarzyszenia "Mieszkanicznik”. Certyfikowana Home Stagerka. Sztuki home stagingu uczyła się m.in. od znanej widzom programu TV Domo+ Marii Semczyszyn oraz od Klaudii Leszczyńskiej. W 2022r. zdała z pozytywnym wynikiem egzamin na Home Stagera i ukończyła Kurs Home Staging PRO – akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie Home Stagingu IAHSP® Europe.

Mówi o sobie:

„Lubię wyzwania. Radość sprawia mi proces tworzenia, wytyczanie kierunku rozwoju firmy, odkrywanie „nowego” oraz możliwość urządzania nieruchomości. Mam ogromną satysfakcję, gdy mieszkanie, niczym brzydkie kaczątko, zamienia się w pięknego łabędzia, które na rynku wynajmu nieruchomości staje się poszukiwanym i pożądanym towarem. „

Jesteśmy małżeństwem. Pracujemy wspólnie od 2014r. Lubimy to co robimy. Każde z nas ma odrębny zakres obowiązków i nie wykracza poza, jeśli nie ma takiej potrzeby. Doskonale się uzupełniamy. Wspólne wyzwania w pracy i wspólne sukcesy przynoszą mnóstwo satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy
Alicja i Piotr Rogańscy

INNESTA Sp. z o.o.
Profesjonalne Zarządzanie Najmem
ul. Mariacka 1c/6, 85-136 Bydgoszcz, e-mail: biuro@innesta.pl
www.innesta.pl, tel. 609-601-615