Home Staging

HOME STAGING czyli ….. sprawdzony sposób na to, aby szybciej wynająć/sprzedać mieszkanie lub dom, za możliwie jak najwyższą cenę. Jak to robimy?


Dla kogo jest home staging ?

Usługa home staging to propozycja dla każdego, komu zależy na szybkim wynajmie lub sprzedaży z zyskiem, a zwłaszcza dla osób, których oferta wynajmu lub sprzedaży nieruchomości już od dłuższego czasu nie znajduje nabywcy, i które na własnej skórze przekonały się, że nieodpowiednie przygotowanie i zaprezentowanie oferowanej nieruchomości to strata czasu, rosnące koszty na nieskuteczne ogłaszanie i przede wszystkim utracone dochody.
Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Doradzimy jak przygotować mieszkanie lub dom do najmu, lub sprzedaży, czy konieczne jest odświeżenie, doposażenie mieszkania lub może usunięcie mebli. Zrealizujemy projekt od A do Z. Przeprowadzimy prace remontowe, zajmiemy się zakupem niezbędnych elementów wyposażenia i stylizacją wnętrza. Na koniec wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Wszystko po to, by Twoja nieruchomość zyskała na walorach estetycznych i wizualnych, wyróżniała się pośród innych ofert i szybko znalazła najemcę lub kupca. Najpierw musimy spotkać się w nieruchomości, by ocenić i uzgodnić zakres prac.

Ile kosztuje home staging ?

Koszt konsultacji to ok. 200-350 zł netto. W przypadku powierzenia home stagerowi realizacji projektu, dalsze opłaty są ściśle uzależnione od wielkości lokalu, jego stanu, zakresu przewidzianych do wykonania prac oraz materiałów i dodatków, które trzeba kupić. Niewielkie, standardowe mieszkanie może przejść metamorfozę już za 1000 złotych. Jest to kwota często mniejsza, niż miesięczny czynsz utracony przez brak najemcy. 

Od klientów, których mieszkaniami opiekujemy się w ramach zarządzania najmem, za realizację usługi home staging nie pobieramy opłat.