Home Staging Bydgoszcz

HOME STAGING czyli ….. sprawdzony sposób na to, aby szybciej wynająć/sprzedać mieszkanie lub dom, za możliwie jak najwyższą cenę. Jak to robimy?

Profesjonalny Home Staging - Bydgoszcz

Czyli szybki wynajem i sprzedaż nieruchomości

Usługa typu home staging (home-staging) to propozycja dla każdego, komu zależy na szybkim wynajmie lub sprzedaży z zyskiem, a zwłaszcza dla osób, których oferta wynajmu lub sprzedaży nieruchomości już od dłuższego czasu nie znajduje nabywcy, i które na własnej skórze przekonały się, że nieodpowiednie przygotowanie i zaprezentowanie oferowanej nieruchomości to strata czasu, rosnące koszty na nieskuteczne ogłaszanie się i przede wszystkim utracone dochody. Innesta proponuje profesjonalny home staging dla klientów nie tylko z Bydgoszczy.

Home staging Bydgoscz - INNESTA

Home staging Bydgoscz - INNESTA

Co wchodzi w skład home stagingu?

Doradzimy jak przygotować mieszkanie lub dom do najmu, lub sprzedaży, czy konieczne jest odświeżenie, doposażenie mieszkania lub może usunięcie mebli. Zrealizujemy projekt od A do Z. Przeprowadzimy prace remontowe, zajmiemy się zakupem niezbędnych elementów wyposażenia i stylizacją wnętrza. Na koniec wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Wszystko po to, by Twoja nieruchomość zyskała na walorach estetycznych i wizualnych, wyróżniała się pośród innych ofert i szybko znalazła najemcę lub kupca. Najpierw musimy spotkać się w nieruchomości, by ocenić i uzgodnić zakres prac.

Ile kosztuje home staging?

Koszt konsultacji to ok. 200-350 zł netto. W przypadku powierzenia home stagerowi realizacji projektu, dalsze opłaty są ściśle uzależnione od wielkości lokalu, jego stanu, zakresu przewidzianych do wykonania prac oraz materiałów i dodatków, które trzeba kupić. Niewielkie, standardowe mieszkanie może przejść metamorfozę już za 1000 złotych netto. Jest to kwota często mniejsza niż miesięczny czynsz utracony przez brak znalezienie najemcy w odpowiednim czasie. 

Jeśli masz więcej pytań dotyczących usług home stagingu skontaktuj się z  biurem obsługi klienta INNESTA.