Home Staging Bydgoszcz

HOME STAGING czyli ….. sprawdzony sposób na to, aby szybciej wynająć/sprzedać mieszkanie lub dom, za możliwie jak najwyższą cenę. Jak to robimy?

Profesjonalny Home Staging - Bydgoszcz

Czyli szybki wynajem i sprzedaż nieruchomości

Usługa typu home staging (home-staging) to propozycja dla każdego, komu zależy na szybkim wynajmie lub sprzedaży z zyskiem, a zwłaszcza dla osób, których oferta wynajmu lub sprzedaży nieruchomości już od dłuższego czasu nie znajduje nabywcy, i które na własnej skórze przekonały się, że nieodpowiednie przygotowanie i zaprezentowanie oferowanej nieruchomości to strata czasu, rosnące koszty na nieskuteczne ogłaszanie się i przede wszystkim utracone dochody.

Innesta Sp. z o.o. proponuje profesjonalny home staging dla klientów sprzedających i wynajmujących swoje nieruchomości. Świadczymy usługi home staging na najwyższym poziomie. Jako jedyni w Bydgoszczy posiadamy akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów. Każdą nieruchomości przygotowujemy w sposób indywidualny pod kątem grupy docelowej, uwzględniając optymalny budżet.  Pracujemy stacjonarnie w Bydgoszczy oraz online w całej Polsce.

Home staging Bydgoscz - INNESTA

Home staging Bydgoscz - INNESTA

Home staging w liczbach

  • Statystyki pokazują, że profesjonalny home staging podnosi wartość nieruchomości minimum o 10%.
  • Profesjonalnie przygotowana nieruchomość na sprzedaż lub wynajem znajduje nabywców dużo szybciej, gdyż znacznie efektowniej prezentuje się na żywo, wyróżnia się także spośród wielu zdjęć w serwisach internetowych.
  • Pierwsze wrażenie robi się tylko raz… 30 sekund!!! Tyle wystarczy, aby nabywca zdecydował o zakupie lub wynajmie Twojej nieruchomości.
  • 88% nieruchomości po home stagingu sprzedaje się za cenę ofertową lub wyższą.
  • 83% pośredników uważa, że home staging, pomaga kupującym wyobrazić sobie nieruchomość, jako swoje miejsce do życia.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Działania związane z Home Stagingiem rozpoczynamy od określenia grupy docelowej osób, które zechcą zamieszkać w nieruchomości, ustaleniu zakresu prac oraz budżetu, jaki może być przeznaczony na home staging.

Możesz skorzystać wyłącznie z konsultacji home staging. W takim przypadku otrzymasz wskazówki, które wykorzystasz do samodzielnego przygotowania nieruchomości.

Możemy także zrealizować projekt od A do Z za Ciebie. Przeprowadzimy prace remontowe, naprawcze, zajmiemy się doborem i zakupem niezbędnych elementów wyposażenia. Zaaranżujemy wnętrze. Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Napiszemy dobre ogłoszenie. Wszystko po to, by Twoja nieruchomość zyskała na walorach estetycznych i wizualnych, wyróżniała się pośród innych ofert i szybko znalazła najemcę lub kupca.

Ile kosztuje konsultacja home staging?

Nieruchomość do 30 m2:
Konsultacja online - 250 zł netto/1 godz.
Konsultacja w nieruchomości  - 350 zł netto/1 godz.

Nieruchomość do 55 m2:
Konsultacja online - 350 zł netto/1 godz.
Konsultacja w nieruchomości  - 450 zł netto/1 godz.

Nieruchomość do 80 m2:
Konsultacja online - 450 zł netto/1 godz.
Konsultacja w nieruchomości  - 550 zł netto/1 godz.

Nieruchomości większe, w tym domy - wycena indywidualna. 

W przypadku powierzenia home stagerowi realizacji całego projektu, opłaty są uzależnione od wielkości lokalu, jego stanu, zakresu przewidzianych do wykonania prac oraz materiałów i dodatków, które trzeba kupić.  

Jeśli masz pytania dotyczące usługi home staging skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i koniecznie załącz zdjęcia nieruchomości:  biuro obsługi klienta INNESTA