Przyjazna

W naszym portfolio zarządzanych mieszkań do wynajęcia pojawiła się taka oto perełka. Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaznej 4 w Bydgoszczy - osiedle Wyżyny. Oryginalne wnętrze kusi, by wynająć i zamieszkać tutaj na dłużej.
Mieszkanie znajduje się na II p., w bloku położonym przy ul. Przyjaznej 4. Ma powierzchnię 57 m2. Składa się z salonu z balkonem oraz sypialni i dodatkowego pokoju, który może być dowolnie wykorzystany. W tej chwili pełni funkcję garderoby. Kuchnia została wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem, mikrofalę oraz lodówkę. W łazience jest pralka. Osobne WC.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane, dlatego najemca ma duże pole do popisu, by zaaranżować przestrzeń wg własnych potrzeb. Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja, bezpłatne miejsce parkingowe przy ulicy oraz dobrze skomunikowane otoczenie.

Przygotowanie mieszkania do najmu, wraz z wykonaniem sesji zdjęciowej, zajęło nam ok.2 tygodni. Gotowy jest także opis oferty, którą opublikowaliśmy w mediach społecznościowych oraz umieściliśmy na kilku popularnych serwisach ogłoszeniowych. W ten sposób przeszliśmy do kolejnego etapy, czyli poszukiwania najemcy.