Jagiellońska

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym oraz obszernym balkonem. Powierzchnia 38 m2. I piętro. Winda. Mieszkanie jest umeblowane. Sypialnia z łożem małżeńskim, aneks kuchenny wyposażony w nowoczesny sprzęt kuchenny (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką w zabudowie), w łazience - pralka. Elektryczne żaluzje zewnętrzne, ponadto wideodomofon umożliwiający podgląd osób dzwoniących do mieszkania, a także komunikację pomiędzy mieszkaniem i portiernią.
Świetna lokalizacja, zwłaszcza dla osób, które pracują w ścisłym centrum. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Niepowtarzalny, elegancki styl i wysoki standard wykończenia części wspólnych. Stylowe ogrodzenie, monitoring. Przemyślana aranżacja zieleni, duża liczba miejsc parkingowych, place zabaw.

W tym przypadku właściciel mieszkania powierzył nam obowiązki związane z przygotowaniem mieszkania do sesji fotograficznej, znalezieniem najemcy, kontrolą płatności i opieką nad nieruchomością w trakcie wynajmu. Mieszkanie przygotowaliśmy w oparciu o podstawowe zasady home staging. Zostało wynajęte dzień po ukazaniu się ogłoszenia.