Grunwaldzka

Mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 51 m2, w bloku przy ul.Grunwaldzkiej, osiedle Okole, zostało powierzone naszej firmie w zarządzanie w lutym 2021r.

Właściciele wzorcowo przygotowali lokal do najmu. Został przez nich odmalowany i wysprzątany. Skoncentrowaliśmy się na dokupieniu dodatków, po to by odświeżyć wizerunek nieruchomości i wyróżnić się w sieci. Przygotowanie koncepcji stylizacji wnętrza i proces zakupowy zawsze zabiera dużo czasu, natomiast home staging w tym przypadku był wykonany ekspresowo. Projekt zakończyliśmy raptem w kilka dni po podpisaniu umowy.

Dużym atutem mieszkania przy Grunwaldzkiej jest dostępność miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej, a także lokalizacja nieruchomości w pobliżu takich instytucji, jak: Unilever Polska S.A, Atos i Biznes Park Kraszewskiego.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, gabinetu do pracy oraz dodatkowego pomieszczenia, które może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub sypialni. Taki układ funkcjonalny determinuje grupę docelową. Będziemy koncentrować się na znalezieniu najemcy bez dzieci lub z dzieckiem w wieku szkolnym, albo starszym.