Orla

Oferta wynajmu uroczej kawalerki o powierzchni 27 m2, w apartamentowcu przy ul. Orlej, spotkała się z dużym zainteresowaniem osób poszukujących lokum o takim metrażu, pomimo że stawka czynszu nie była najniższa.

Z tego wynika, że najemcy doceniają dobrze urządzone wnętrza i nowoczesne rozwiązania. Inwestycja mieszkaniowa, znana pod nazwą Perłowa Dolina, jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Bydgoszczy pod względem architektury. Kaskadowa konstrukcja budynku i liczne obłości nadają Perłowej Dolinie nowoczesny charakter i komfort korzystania z przestronnych tarasów.

Pomimo, że mieszkanie nie jest duże, to jego układ jest bardzo funkcjonalny. Na stosunkowo małej przestrzeni udało się wydzielić pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz dodatkową przestrzeń do pracy lub wypoczynku, a duże, panoramiczne, energooszczędne okna trzyszybowe sprawiają, że salon wydaje się dużo większy niż jest w rzeczywistości. We wnętrzu dominują stonowane kolory – biel, popiel, odcienie brązu, urozmaicone akcentami pastelowego różu i granatu.

Współpracę z inwestorem w zakresie opieki nad mieszkaniem do wynajęcia nasza firma INNESTA Sp. z o.o. podjęła w grudniu 2021r. W tym samym miesiącu mieszkanie zostało wynajęte.