Altanowa

Niebywale romantyczne mieszkanie na osiedlu Stary Fordon w Bydgoszczy, już u wejścia zaskakuje ciekawą aranżacją. Mieszkanie ma powierzchnię 51 m2 i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz uwaga - dodatkowego, małego, przeuroczego pokoju, który obecnie pełni funkcję czytelni, ale z powodzeniem może być przez najemcę wykorzystany np. na gabinet.
Mieszkanie jest kompletnie umeblowane, a do dyspozycji najemców „na start” Właściciel pozostawił całe wyposażenie kuchni, czyli garnki, talerze, sztućce itp. Z kolei lokator zmotoryzowany ucieszy się dostępnością miejsc parkingowych, których jest w okolicy naprawdę wiele.

INNESTA Sp. z o.o. zarządza tym mieszkaniem na wynajem od września 2021r. Zakup dodatków dekoracyjnych, stylizacja wnętrza i sesja zdjęciowa, także z lotu ptaka, przyniosły oczekiwany efekt. Jesteśmy gotowi do prezentacji nieruchomości, tym bardziej że oferta ukazała się już w popularnych serwisach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych. Liczymy na duże zainteresowanie osób poszukujących mieszkania na wynajem w tej dzielnicy.